<<  Firma Tanıtımı  >>

DİRİLİŞ KAROT; Konya'da Karot ile beton delme, beton kesme, hidrolik tel Kesme, filiz ekimi ve poliüretan enjeksiyon olmak üzere 4 temel alanda faaliyet göstermektedir.

Uzun yıllar süren hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok taahhüt işinin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmet yelpazemizin içinde;

Karot beton delme, karot duvar delme, Karot beton kesme, karot duvar kesme, Kapı Açımı, Pencere Açımı, Parapet Kesimi, Kolon ve Kiriş Kesimi hizmetleri yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kurulduğu tarihten itibaren kendinden emin adımlarla kendisine duyulan güveni koruyarak, reel sektörde sürekli ve dengeli büyümeyi hedefleyen, bu büyüme ile birlikte özel sektördeki işverenleri gerekse iş ortaklarına karşı yüksek sorumluluk bilincinde, inşaat sektöründe kalite ve güven duygusunu benimsemiş, azim ve kararlılık ile çalışan firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

KONYA DİRİLİŞ KAROT  Tüm Hakları Saklıdır.
Konya Karot Beton Delme Kesme, Karotcu, Karot beton delme, Kapı Açımı, Pencere Açımı, Parapet Kesimi, Kolon ve Kiriş Kesimi
GSM : 0 530 142 90 26